0 505 999 14 67

HCG Diyeti

HCG Diyeti

HCG DİYETİ

HCG hamilelik sırasında plasentadan salınan (aynı hormon hamilelik kistlerinde de kanda saptanmıştır) bir hormondur. İlk defa, hamilelik sonrasında fazla kiloya sahip olan kadınlarda kullanılmış ve başarı elde edilmiştir. Çok sayıda medikal çalışma göstermiştir ki HCG kullanım ile birlikte uygulanan düşük kalori diyeti ve egzersiz her gün ciddi şekilde yağ kaybını sağlamakta, doğal olarak vücut şekillenmesine ve sağlıklı olmaya yardım etmektedir. Hcg, zayıflama aşısı veya zayıflama iğnesi adlarıyla da bilinmektedir.

HCG DİYET PROTOKOLÜ

  • Güvenli, basit, kolay kullanılabilir.
  • Vücuttaki inatçı yağ depolarının yıkımını sağlar.
  • Yan etkisi olmadan kilo kaybını sağlar.
  • Vücudu tekrar şekillendirir.

HCG PROTOKOLÜ NEDİR?

HCG protokolü düşük kalorili diyetle birlikte uygulanan günlük enjeksiyonları kapsamaktadır. HCG protokolü istenmeyen yağların yıkımı yanı sıra, diyet yapan kişinin beslenme şeklinin düzenlenmesini sağlar. Böylelikle kilo kaybı için güvenli, doğal ve kalıcı çözüm sağlanmış sağlanmış olur.

HCG NASIL ÇALIŞIR?

Vücutta doğal yollar ile üretilen bir hormondur. Bebek ve anne için vücuttaki yağların yakılmasını ve enerji üretilmesini sağlar.

Kilo kaybı için çok düşük miktarda bu HCG hormonu kullanılır. HCG nin bu düşük dozdaki miktarı hamilelik ile ilgili hiçbir etkiye sahip değildir. Bu nedenle hem erkek hem de kadınlarda güvenle kullanılabilir

BU PROTOKOL YENİ BİR UYGULAMA MIDIR?

Hayır. Bu yeni bir protokol değildir ve Avrupa ve Amerika’da on yıllardır kullanılmaktadır.

HCG NASIL ETKİ EDER?

HCG hipotalamus üzerine etki ederek, bölgesel yağlanmaya neden olan yağ depolarının metabolik olarak kullanılmasını sağlayabilir.

HCG NİN POZİTİF ETKİLERİ

  • Pozitif Mod
  • Tokluk hissinin artması
  • Uykuyu düzenlemesi
  • Enerjiyi arttırması

HASTALAR TEKRAR KİLO ALABİLİRLER Mİ?

HCG Diyetine ait protokolü uyguladıktan sonra, alışkanlıklarınız, vücudunuzun metabolizması, vücudunuzun şekli ve hayatınız değişecektir. Bu diyet kendinize sağlıklı yaşam ile ilgili kuralları koyabilmeniz için mükemmel şekilde düzenlenmiş bir diyet programıdır.

Sağlıklı bir vücut yapısına sahip olabilmek için minimum düzeyde dahi olsa egzersiz yapmaya başlamalı ve devam ettirmelisiniz.

Bisiklet sürme, su sporları ya da yoga çeşidi her ne olursa olsun yapabileceğiniz tüm spor aktiviteleri diyetiniz sırasında hipotalamusun uyarılması için, diyet sonrasında ise kilo kontrolünün sağlanması için önemlidir.

HCG DİYET PROTOKOLÜ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

HCG diyet protokolü ile ilgili olarak yapılan araştırmalar göstermiştir ki, bu diyet sırasında kaybedilen kilolar, vücutta istenmeyen yağların bulunduğu bölgede olmakta, kas ya da doku kaybına sebep olmamaktadır.

Bu diyet sırasında istenmeyen bölgedeki yağlar yıkılırken, yiyeceklerle alınan tüm faydalı besin maddeleri uygun şekilde kullanılabilmektedir.

Bu nedenle de diyet yapan kişi kendini sağlıklı hissetmekte, kilo verdikçe de mutlu olmaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

HCG Diyeti kalıcı mıdır?
Sağlıklı bir vücut yapısına sahip olabilmek için minimum düzeyde dahi olsa egzersiz yapmaya başlamalı ve devam ettirmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Şimdi Ara