0 505 999 14 67

Genel Ayak Bakımı

Genel Ayak Bakımı

GENEL AYAK BAKIMI

Genel ayak bakımı, gün içerisinde bizimle birlikte yorulan, vücudumuzu taşıyan, mevsim şartlarının sıcak-soğuk etkisinde kalan, bir süre sonra bakımsız hale gelen ayaklarınız için veya oluşabilecek tırnak ve ayak problemlerinin önüne geçmek, ayak sağlığını korumak uygulanır.

MEDİKAL AYAK BAKIM SÜRECİ

Steril koşullarda gerçekleştirilmesi gereken medikal ayak bakımı hem estetik açıdan ve sağlık açısından ayakları korur. Medikal ayak bakımında hasarlı bölge tedavi edilir, kalınlaşmış nasırlı bölgeler ve sert topuklar cihaz yardımı ile temizlenir. Tırnak bakım, kesimi ve dizaynı  padoloji cihazları  ile  ayak sağlığı uzmanları tarafından gerçekleştirilir. Ayağın problemine ve tedavisine uygun krem, solüsyonlarla işlem sonlandırılır. Bakım aralıkları 3-4 hafta arasındadır.

SIK SORULAN SORULAR

Genel ayak bakımı ile medikal ayak bakımı arasındaki fark nedir?
Genel ayak bakımı günlük hayatta uygulanan pedikür tarzındaki bakımlar iken  medikal ayak bakımı uygulayan kişi, uygulanan yer,  uygulama periyodu açısından farklıdır. İşlem uygulanırken uzman kontrolünde cihazlar kullanılır.
Medikal ayak bakımını kaç seans yaptırmam gerekir?
Medikal ayak bakımı tek seansta tırnak ve ayak bakımınızı tamamlayabilir ancak düzenli olarak yaptırmanız tavsiye edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Şimdi Ara