0 505 999 14 67

Ozon ile bağışıklığınızı güçlendirip virüslere direnebilirsiniz

Ozon ile bağışıklığınızı güçlendirip virüslere direnebilirsiniz

Son yıllarda dünyanın birçok ülkesinde uygulanan ozon tedavisi, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde, kan ve dokuların daha çok oksijenlenmesini sağlayarak hastaya kendisini zinde hissettirmektedir.

Ozon tedavisi, bağışıklık sistemini güçlendirmesinin yanı sıra, kronik yorgunluk sendromu, romatizmal hastalık ve fibromiyalji, dolaşım bozukluk giderilmesi, bakteriyel, virüs, mantar enfeksiyonları tedavisi antimikrobiyeldir, bel ve boyun fıtıklarında ağrının azaltılması, astım ve alerjiler, zayıflama ve haşimato, diyabet ve insülin direncinin azaltılması, depresyon, kas hastalıkları ve eklem ağrıları gibi hastalıkların da tedavisinde kullanılır.

‘Koronavirüs’ ve ‘grip’ gibi bulaşıcı salgınlardan korunmanın ilk kuralı bağışıklık sistemini güçlendirmektir. Düzenli beslenme, sıvı alımının artırılması, olabildiğince toplu kullanım ve yaşam alanlarından uzak durmak gibi birçok önlem alınsa da bu önlemler yeterli gelmeyebilir. Özellikle çocuklar, yaşlılar, kronik hastalığı olanlar ve bağışıklık sistemi zayıf olanlar için salgın hastalıklar şiddetli semptomlara neden olabilmektedir. Salgınlardan korunmak için bağışıklığı güçlendirmek büyük önem taşır. Bu noktada ozon tedavisi ile oldukça güzel sonuçlar alınabilmektedir. Ozon tedavisi, kişinin bağışıklık sistemini güçlendirici ve mikrop öldürücü etkileri ile kişinin hastalığa yakalanmasını engellemektedir. Tedavi farklı şekillerde uygulanabilirken, ozona ait steril vakumlu cam şişeye kişinin kanı alınıp kapalı sistem içinde el değmeden ozonlanıp aynı damardan geri verilmesiyle yapılan bir tedavidir. Aynı zamanda ozon vücuda sauna yöntemi ile de verilebilir. Bu işlemler bağışıklık sistemini güçlendirip, virüse karşı direnç sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Şimdi Ara